1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Filip Kubala IIIB (opiekun Marta Mazur)
 2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Małgorzata Cyrek 7b (opiekun Katarzyna Wadas)
 3. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Patrycja Hajduk, Justyna Piszczek, Anna Siedlik IIIB (opiekun Marta Mazur)
 4. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Kacper Bober, Emilia Michoń 7b (opiekun Katarzyna Wadas)
 5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych – Bartosz Opioła 6b (opiekunowie Joanna Cyganowska, Dorota Gucwa)
 6. Finalista etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Na Polu Chwały…-Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej” dla uczniów klas gimnazjalnych – Zuzanna Parcianko IIB (opiekun Sławomir Podgórski)
 7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Gabriela Bibro, Katarzyna Marcisz IIB (opiekun Patrycja Osowska), Anna Broda, Karolina Chudoba, Dawid Jurkiewicz, Bartosz Siudut, Natalia Tarczoń IIIB (opiekun Marta Mazur)
 8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Katarzyna Marcisz IIB (opiekun Małgorzata Mróz), Magdalena Kasińska, Antoni Strojny IIIB (opiekun Izabela Samborska)
 9. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas gimnazjalnych – Patrycja Hajduk, Filip Kubala IIIB (opiekun Anna Myszka)
 10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów klas gimnazjalnych – Magdalena Kasińska IIIB (opiekunowie Ewa Urbańska, Małgorzata Dziki)
 11. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów klas gimnazjalnych – Aleksander Piwowarski, Filip Strojny IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)
 12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Magdalena Kasińska, Filip Kubala, Patryk Iwaniec, Natalia Tarczoń IIIB (opiekun Krystyna Furmańska)
 13. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego „Na Polu Chwały…-Damy i Kawalerowie Virtuti Militari i Krzyża Walecznych w walce o niepodległość i granice II Rzeczypospolitej” dla uczniów klas gimnazjalnych – Anna Broda, Patryk Iwaniec IIIB (opiekun Ewa Grabka)
 14. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda, Bartosz Opioła 6b (opiekun Katarzyna Szczepanik), Michał Mizera 7c (opiekun Patrycja Osowska), Martyna Uznańska, Szymon Dara, Emilia Kargól, Natalia Kłos, Aleksandra Niemiec, Dominika Wózek 7b, Natalia Pękala 4b (opiekun Katarzyna Wadas)
 15. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda, Maja Buryło, Oliwia Michoń, Emilia Rajch 6b (opiekun Bożena Cichoń), Natanael Stawarz 5a (opiekun Lucyna Stawarz)
 16. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda 6b, Kamil Choczyński 5c, Amelia Peplińska 6a (opiekun Alicja Orloł), Rafał Kieroński 7c (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­