Małopolska Liga Młodzików w Bochni

Małopolska Liga Młodzików w Bochni nasi zawodnicy z rocznika 2009 i 2008 oczywiście nie zawiedli sztafeta dziewcząt 4x100 zm w składzie Oliwia Kalisz, Nina Grajdura, Marysia Łakoma i Oliwia Szczerba zajęła miejsce sztafeta 4x50 dow mix w składzie Patryk Bulaga, Natan Srebro, Madzia Kołodziej i Natalia Litwora zajęła 5 miejsce indywidualnie było jeszcze lepiej Marysia Łakoma miejsce na 100 mot i 400 dow Oliwia Kalisz na 50 mot i 4 na 200 grzb Natan Srebro 5 na 100 mot Patryk Bulaga 4 na 400 dow i 6 na 100 dow Natalia Litwora 4 na 100 mot Oliwia Szczerba na 200 zm i 6 na 50 grzb Nina Grajdura miejsce na 200 i 50 klas swoje rekordy życiowe poprawili również Daniel Kania, Mikołaj Zieliński i Natalia Gromadzka Drużynowo zajęliśmy V miejsce brawo.

Mistrzostwa Województwa małopolskiego dzieci 10 -13 lat w Oświęcimiu

Za nami I blok Mistrzostw Okręgu dzieci 10 -13 lat w Oświęcimiu złoty medal na 200 dow wywalczyła Marysia Łakomana dystansie 100 klas brąz zdobyła Nina Grajdura, na tym samym dystansie VI miejsce zajęła Iza Woźnyna 100 zm VII miejsce wywalczył Piotruś Makowskia VI była Oliwia Kaliszdwa VII miejsca zajęła Oliwia Szczerba na 100 grzb i 100 zm a na koniec I bloku sztafeta dziewcząt 4x50 dow w składzie Madzia Kołodziej, Natalia Litwora, Nina Grajdura i Oliwia Kalisz zdobyła srebrny medal, na brawa za I blok zasługują jeszcze Daniel Kania, Mikołaj Zieliński, Patryk Bulaga i Marcelina Augustyn czekamy na II blok

II blok Mistrzostw Okręgu dzieci 10-13 lat w Oświęcimiu podobnie jak pierwszy przyniósł równie dobre wyniki na najwyższym stopniu podium na 400 dow stanęła Marysia Łakomaa na 50 dow zajęła miejsce również na 50 dow w kategorii 10-latków IV był Piotr Makowski na 200 klas srebrny medal wywalczyła Nina Grajdurana tym samym dystansie w kategorii 13-latków IV była Oliwia Kalisz a V Madzia Kołodziejw kategorii 11-latków na tym samym dystansie VI była Iza Woźny Nina dołożyła jeszcze IV miejsce na 400 dow a na 200 grzb V miejsce zajęła Oliwia Szczerbai znowu kończymy miłym akcentem sztafeta 4x50 zm w składzie Oliwia Szczerba, Nina Grajdura, Marysia Łakoma i Oliwia Kalisz zajęła II miejsce nowe życiówki ustanowili jeszcze Daniel Kania, Patryk Bulaga, Mikołaj Zieliński, Natalia Litwora, Marcelina Augustyn, Natalia Gromadzka i Natalia Kaczor dla której był to debiut w zawodach dzielnie walczyły Natasza i Julka.

III blok Mistrzostw Okręgu dzieci 10-13 lat w Oświęcimiu wypadł rewelacyjnie to że Marysia Łakoma zdobyła dwa medale na 100 mot i 800 dow i ciągle robi progres swoich wyników mogliśmy się spodziewać podium Niny Grajdury i dwa miejsca na 800 dow oraz na 50 klas też nas nie zaskoczyło za to duże brawa należą się dla Oliwii Szczerby i Madzi Kołodziej, które udowodniły że ciężka, systematyczna praca przynosi efekty i coraz mocniej dobijają się do ścisłej czołówki Oliwia zajęła IV miejsce na 200 zma Madzia była VI na 50 klas czołówkę też w swojej kategorii wiekowej goni Natalka Litwora która była VII na 100 mot Daniel Kania który świetnie popłynął 100 dow oraz Iza Woźny i Marcelina Augustyn które dobrze popłynęły 50 klas swoje życiówki poprawili również Mikołaj Zieliński, Patryk Bulaga, Piotr Makowski, Natasza Święch, Natalka Gromadzka i Natalka Kaczor na koniec podobnie jak w I i II bloku zawodów sztafeta dziewcząt 13-letnich 4x100 dow w składzie Oliwia Kalisz, Nina Grajdura, Oliwia Szczerba i Marysia Łakoma zdobyła medal w klasyfikacji generalnej 13-letnich dziewcząt drugie miejsce zdobyła Marysia Łakoma gratulujemy a drużynowo zajęliśmy VI miejsce brawo dla was wszystkich za walkę, za serce które wkładacie w wasz trening pływacki, który jak wiadomo do łatwych nie należy tak trzymać.

Zwody pływackie - czerwiec 2021

„MOŚCICE- MOJA PIĘKNA BAJKA”

17 czerwca 20121r.  został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez Radę Osiedla Tarnów- Mościce. Tematem konkursu było przedstawienie dzielnicy Mościce oczami dziecka. Spośród 150 prac wykonanych przez dzieci z klas   I- III szkół podstawowych oraz przedszkoli aż 50 zostało nagrodzonych. Wśród nich było 11 uczniów z naszej szkoły:

Koncert „Małych Świerczkowiaków” z udziałem Naszych Uczniów

25.06.2021r. odbył się – w  Centrum Sztuki Mościce - wspaniały koncert  Zespołu Pieśni i Tańca  „Świerczkowiacy”  i  „Mali Świerczkowiacy”. Okazuje się, że uczniowie naszej szkoły potrafią dzielić swój czas między naukę, sport i zajęcia taneczne, rozwijając swoje talenty – między innymi w Zespole Pieśni i Tańca „Mali Świerczkowiacy”.

Wakacji nadszedł czas!!!

25 czerwca uczniowie klas 1-7 odebrali świadectwa i rozpoczęli upragnione wakacje. Dzień wcześniej pożegnaliśmy tegorocznych ósmoklasistów.

Mamy to !!!

Czyli uczeń klasy 8a Patryk Schulz wygrał konkurs z języka niemieckiego organizowany przez III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
"Mit dem Herzen beim Deutsch". Ciężka praca została nagrodzona.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Karolina Kawa laureatką Ogólnopolskiego Konkursu "Zuch"

Jak co roku, od wielu już lat, chętne dzieci z klas I-III pod opieką Samorządu Klas Młodszych  brały udział w Ogólnopolskim Konkursie " ZUCH" organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej .   Z wieloma zadaniami z dziedziny języka polskiego zmierzyło się  ponad 30 uczniów z naszej szkoły. Najwięcej punktów i tytuł laureata konkursu oraz specjalny dyplom zdobyła uczennica klasy I b - Karolina KAWA.  Serdecznie gratulujemy !!

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat - Oświęcim 19-20 czerwca 2021r.

19-20 czerwca w Oświęcimiu odbyły się Międzywojewódzki Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 letnich swoją dobrą formę pokazała Marysia Łakoma która wywalczyła dwa medale na 400 dow i 100 mot, na 100 dow i zajęła 4 miejsce na 200 zm bijąc przy tym wszystkie swoje rekordy życiowe. Dobry występ zanotowała również Nina Grajdura która zdobyła medal na 200 klas i trzykrotnie była 5 na 400 dow, 100 klas i 200 zm z dobrej strony pokazały się Oliwia Szczerba, Natalia Litwora i Madzia Kołodziej które podobnie jak koleżanki ustanowiły nowe życiówki nasi chłopcy Natan Srebro i Patryk Bulaga również ukończyli zawody z nowymi rekordami życiowymi dla wszystkich naszych zawodników należą się duże brawa.