Półkolonia SP 20- Dzień dziesiąty

Ostatni dzień półkolonii obfitował również wiele atrakcji. Zaraz po śniadaniu dzieci pojechały do Xtreme Kids, gdzie miały dużo czasu na korzystanie z atrakcji.

Półkolonia SP 20- Dzień dziewiąty

Rano półkoloniści kończyli układanie mozaiki z koralików. Przed wyjściem na basen kryty w Mościcach  dzieci spotkały się z piłkarzami ręcznymi Grupy Azoty Unii Tarnów trenującymi na naszych obiektach sportowych. 

Półkolonia przy SP20 – Dzień ósmy

Dzisiaj byliśmy po raz ostatni na dłuższej wycieczce w Centrum Aktywnego Wypoczynku - Borki koło Brzeska.

Półkolonia przy SP20 - Dzień siódmy

We wtorek dzieci z półkolonii spędziły czas na basenie krytym w Mościcach. Potem pojechały na kręgle, bilard i Kantorię.

Półkolonia przy SP20 – Dzień szósty

Po weekendzie wróciliśmy na kolejny dzień na półkolonię. W tym dniu pojechaliśmy na kolejną wycieczkę do Parku Mani koło Krosna, gdzie czekało na nas mnóstwo atrakcji: łódki wodne, mini park linowy, tyrolki, labirynt edukacyjny, trampolina, wieże widokowe i kule wodne.

Półkolonia przy SP20 – Dzień piąty

Za nami pierwszy tydzień półkolonii. Piątkowe do południe spędziliśmy na obiektach rekreacyjno – sportowych na Kępie Bogumiłowickiej.

Półkolonia przy SP20 – Dzień czwarty

Czwartek obfitował w zajęcia sportowe. Uczestnicy półkolonii brali udział w Olimpiadzie Sportowej na obiektach TOSiR – u przy ulicy Krupniczej.

Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci

W trzecim dniu dzieci wyjechały na wycieczkę do Krakowa – „ W jedno popołudnie dookoła świata?”

Półkolonia przy SP20- Dzień drugi

Dzisiejsze przed południe dzieci z półkolonii spędziły w Letnim Parku Wodnym w Mościcach.