1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych – Hubert Pastyrzak 8a (opiekun Tomasz Urbański)
 2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski dla uczniów klas gimnazjalnych – Zuzanna Parcianko IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)
 3. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski dla uczniów szkół podstawowych – Kacper Wnęk 6a, Małgorzata Cyrek 8b (opiekun Ewa Grabka), Oliwia Michoń 7b (opiekun Małgorzata Kobylarz)
 4. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Kacper Bober, Emilia Michoń 8b (opiekun Patrycja Osowska)
 5. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych – Konrad Tomaszkiewicz 8a (opiekun Anna Myszka)
 6. Finalista etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski dla uczniów klas gimnazjalnych – Julia Paliga IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)
 7. Finalistka etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski dla uczniów szkół podstawowych Emilia Głowacz 5c (opiekun Sławomir Podgórski)
 8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda 7b (opiekun Dorota Gucwa), Bartłomiej Kochanek 7a (opiekun Barbara Ślusarczyk)
 9. Finalistka etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów klas gimnazjalnych – Katarzyna Marcisz IIIB (opiekun Anna Myszka)
 10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Dominik Kargól, Emilia Kargól, Natalia Kłos, Marek Szewczyk, Dominika Wózek 8b (opiekun Patrycja Osowska), Emilia Rajch 7b (opiekun Katarzyna Szczepanik), Aleksander Gurgul 6a (opiekun Marta Mazur)
 11. Finalistka etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Gabriela Pałach IIIB (opiekun Laura Wojtarowicz)
 12. Finalistka etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Katarzyna Marcisz IIIB (opiekun Izabela Samborska)
 13. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych – Kacper Guliński 8b (opiekun Anna Myszka)
 14. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda, Maja Buryło, Emilia Rajch, Eliza Drwiła 7b, Weronika Kłos 5c (opiekun Bożena Cichoń)
 15. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas gimnazjalnych – Gabriela Bibro, Martyna Foszcz, Katarzyna Marcisz, Gabriela Pałach, Julia Różańska IIIB (opiekun Patrycja Osowska)
 16. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych – Karolina Szustak, Aleksandra Niemiec, Karolina Tryt (opiekun Ewa Urbańska)
 17. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski dla uczniów szkół podstawowych – Igor Sobiechowski 6a, Mateusz Grzegórzko 8b (opiekun Ewa Grabka), Wiktor Broda, Hanna Olszak 7b (opiekun Małgorzata Kobylarz)
 18. Finaliści etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z dobrą nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych – Mikołaj Jurkiewicz, Peplińska Amelia 6a (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­