„Słodkie co nieco”

5 grudnia przedszkolaki, które przyszły na cyklicznie zajęcia do SP 20 mogly wykonać zdjęcia w fotobudce z Mikołajem. Następnie udały się do sali przystosowanej do zajęć kulinarnych gdzie otrzymały kolorowe czapki z wizerunkiem świętego Mikołaja.

Mikołajki w naszej szkole

Szósty grudnia to data szczególna. Data, którą z pewnością zna każde dziecko i każdy dorosły. Mikołajki w naszej szkole już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń.

„Czy to jutro , czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś” H. Bechlerowa

24 listopada nasza biblioteka przekształciła się w Misiolandię. Święto Pluszowego Misia zapoczątkowało spotkanie uczniów z klas 1 i 2 uczestniczących w zajęciach przygotowanych przez panie bibliotekarki i uczennice z klasy 6a.

Ludzie listy piszą

To temat warsztatów, w których uczestniczyli w dn. 16 listopada uczniowie kl.2a. W trakcie zajęć uczniowie poznali dawne i współczesne techniki porozumiewania się.

Zabawa andrzejkowa

27.XI odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas 1-3. Większość dzieci zaprezentowała swoje kreacje na ten dzień.

Czy wiesz, że jeż…

W listopadzie po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole dzieci z Publicznego Przedszkola nr 33 w Tarnowie.

Jesienna kraina pełna niespodzianek

Kolejne listopadowe spotkanie z przedszkolakami odbyło się pod hasłem „Jesienna kraina pełna niespodzianek” … i oczywiście niespodzianek nie zabrakło.

Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

W piątek 17 listopada 2023 r. w Sali Tradycji Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.

Najmłodsi Małopolanie lubią czytanie

16 listopada odbyła się kolejna odsłona projektu „Najmłodsi Małopolanie lubią czytania” przygotowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie.