Szkolny Dziennik Telewizyjny

SDT – od tego roku szkolnego ten skrót jest już większości z nas dobrze znany. Oznacza bowiem Szkolny Dziennik Telewizyjny. Inicjatywa, która powstała dzięki pedagogom: Agnieszce Mizerze, Laurze Wojtarowicz oraz Grzegorzowi Smoleniowi, spotkała się z dużym zainteresowaniem w naszej szkole. Operatorami kamer SDT są: Zbigniew Chłopecki oraz Bartosz Mazur. Serdecznie zachęcamy do oglądania zrealizowanych przez nas sond wśród Pedagogów i Uczniów.

Redakcja SDT

Co wiemy o niepodległości?

Tym razem z takim pytaniem udaliśmy się do naszych rówieśników. Trzeba przyznać, że ich wiedza na temat największego narodowego święta jest imponująca. Zobaczcie sami.

Czy chciałbyś w przyszłości zostać nauczycielem?

Między innymi to pytanie młodzi dziennikarze ze Szkolnego Dziennika Telewizyjnego zadawali swoim koleżankom i kolegom. Ciekawi jesteście odpowiedzi? To posłuchajcie!

Najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki

Uczniowie klas pierwszych -  6 czerwca -  uroczyście zostali pasowani na Czytelników Biblioteki Szkolnej.

Jeśli nie nauczyciel – to kto?

Tym razem przemierzaliśmy szkolne korytarze, by zapytać naszych nauczycieli o to, czy rozważali
w przeszłości wykonywanie innego zawodu. Jesteście ciekawi co nam odpowiadali? Zapraszamy do oglądnięcia sondy.

Sonda wśród nauczycieli na temat ulubionych prezentów mikołajkowych

W dzień Świętego Mikołaja- 6 grudnia, przedstawiciele „Szkolnego Dziennika Telewizyjnego” w ramach programu „Zrób se przerwę”, przeprowadzili sondę wśród nauczycieli na temat ulubionych prezentów mikołajkowych. Szczegóły na załączonym filmie. Do zobaczenia wkrótce.