Srebrne medale piłkarzy w Mistrzostwach Tarnowa - Gimnazjadzie Młodzieży

gim 2012Tarnów, 28 maja 2012 r. Zakończyły się Mistrzostwa Tarnowa szkół gimnazjalnych, Tarnowska Gimnazjada Młodzieży TM SZS w piłce nożnej. Nasi reprezentanci , podopieczni trenera Mariusza Pikula, pokonali w rozgrywkach grupowych  GIM1 - 6 : 0, GIM4 - 2 : 1, ulegli GIM11 - 1 : 0. W rundzie finałowej pokonali GIM8 - 5 : 2, oraz GIM6 - 2 : 0. O zajęciu drugiego miejsca w rozgrywkach zadecydowała grupowa porażka z GIM11.

Dominacja pływaków naszego gimnazjum w Mistrzostwach Tarnowa

Tarnów 7.II.2011r. Kryta Pływalnia TOSiR w Mościcach była areną zmagań gimnazalistów w pływackich sztafetach dziewcząt i chłopców. Zawody rozgrywane w ramach Gimnazjady Młodzieży Szkolnego Zwiazku Sportowego potwierdziły hegemonię naszych pływaczek i pływaków. Zdominowali oni zawody wygrywając obie sztafety oraz zdobywajac pierwsze miejsca w konkurencjach indywidualnych które kwalifikowały do finału wojewódzkiego.

Zabawa noworoczna

11 stycznia odbyła się zabawa noworoczna dla przedszkolaków i ich rodziców. W programie spotkania było przedstawienie jasełkowe pt. „Pastorałka pod Giewontem”, w wykonaniu klasy IIIa pod opieką wychowawcy p. Lucyny Szepielak, spotkanie rodziców z dyr. p. Andrzejem Kotem i choinka z wodzirejem. Zabawa przeplatana była występem cheerleaders z prowadzącą p. Małgorzatą Sandecką, pokaz taneczny uczniów klasy IIb z instruktorem p. Teresą Lamot oraz popis piłkarzy z trenerem p. Markiem Migdułą. W zabawie wzięły udział wszystkie klasy pierwsze z wychowawcami, a do tańca przygrywał profesjonalny zespół muzyczny. Impreza przygotowana przez nauczycieli nauczania zintegrowanego miała na celu promocję naszej szkoły.

Tomasz NIEDOJADŁO z klasy II D najlepszy w Mistrzostwach Tarnowa SZS w indywidualnym tenisie stołowym

Sala sportowa SP1 gościła uczestników Mistrzostw Tarnowa szkół podstawowych i gimnazjów w indywidualnym tenisie stołowym. Sukcesem zakończyli udział w tych zawodach reprezentanci naszego Zespołu. W kategorii gimnazjów (Gimnazjada Młodzieży) Tomasz NIEDOJADŁO z klasy II D zajął 1 miejsce, a Damian SYSŁO z klasy III D 3 miejsce. Marzena ZUZIAK z klasy I C zajęła 4 miejsce. W kategorii szkół podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Anna SERWATKA klasa VI c zajęła 5 miejsce. W zawodach brało udział 83 zawodników. Gratulujemy.