1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Prezydentowi Rzeczypospolitej...będę bezwzględnie posłuszny". W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939 - 1947 - Filip Kubala IIB (opiekun Ewa Grabka)
2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Małgorzata Cyrek 6b (opiekun Katarzyna Wadas)
3. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Emilia Michoń 6b (opiekun Marzena Krawczyk)
4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Błażej Mośny IIIB (opiekun Katarzyna Wadas)
5. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Magdalena Kasińska IIB, Patryk Bałut IIIB (opiekunowie Małgorzata Dziki, Ewa Urbańska)
6. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Kacper Bober 6b (opiekun Katarzyna Wadas)
7. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Dominika Wózek 6b (opiekun Marzena Krawczyk)
8. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Prezydentowi Rzeczypospolitej...będę bezwzględnie posłuszny". W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939 - 1947 - Małgorzata Florek, Wiktoria Wolak IIIB (opiekun Sławomir Podgórski), Patryk Iwaniec IIB (opiekun Ewa Grabka)
9. Finalista etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z mądrością proroków przez życie" - Jan Szepielak IIIB (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)
10. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Kamila Gumola IIIA, Aleksander Piwowarski, Natalia Tarczoń IIB (opiekun Sławomir Podgórski)
11. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Mikołaj Buryło IIIB (opiekun Anna Myszka)
12. Finaliści etapu rejonowgo Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Kamila Gumola IIIA,  Izabela Poździoch, Mikołaj Buryło, Natalia Kuzara, Alicja Kozioł IIIB (opiekun Małgorzata Dziki)
13. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Patryk Bałut, Filip Bibro, Alicja Kozioł, Konrad Nosek, Dominika Rykała, Jan Szepielak, Wiktoria Wolak IIIB (opiekun Katarzyna Wadas), Anna Broda, Patrycja Hajduk, Justyna Piszczek, Filip Kubala, Anna Siedlik IIB (opiekun Marta Mazur)
14. Finalista etapu rejonowego Informatycznego Konkursu Tematycznego "Od algorytmu do programu" - Hubert Pastyrzak 6a (opiekun Tomasz Urbański)
15. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego - Izabela Poździoch, Dominika Rykała IIIB (opiekun Agnieszka Raszka), Magdalena Kasińska, Filip Kubala, Filip Strojny, Natalia Tarczoń IIB (opiekun Krystyna Furmańska)
16. Finaliści etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z mądrością proroków przez życie" - Krystian Chrabąszcz IIIC, Agnieszka Maziarka IIIB (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)
17. Finalista etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Prezydentowi Rzeczypospolitej...będę bezwzględnie posłuszny".W 70. rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939-1947 - Anna Broda (opiekun Ewa Grabka)
18. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych - Bartłomiej Kochanek 5a (opiekun Dorota Gucwa), Bartosz Opioła 5b (opiekunowie Joanna Cyganowska, Dorota Gucwa)
19. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Szymon Dara, Emilia Kargól, Natalia Kłos, Emilia Michoń, Marek Szewczyk, Martyna Uznańska, Dominika Wózek 6b (opiekun Katarzyna Wadas), Michał Mizera 6c (opiekun Patrycja Osowska), Wiktor Broda, Bartosz Opioła 5b (opiekun Katarzyna Szczepanik)
20. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Małgorzata Cyrek, Aleksandra Niemiec 6b (opiekun Marzena Krawczyk), Amelia Peplińska 5a (opiekun Marzena Krawczyk), Oliwia Michoń, Emilia Rajch 5b (opiekun Bożena Cichoń)
21. XI Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie - I miejsce w kategorii zespołowej Wiktor Broda, Maja Buryło, Oliwia Michoń, Hanna Olszak, Bartosz Opioła 5b (opiekun Małgorzata Kobylarz)

 

 

 

 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­