1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Olga Żurowska IIIB (opiekun Zuzanna Prażuch)

2. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego " Walka Polaków o niepodległośc i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń." - Julia Kubala IIIB (opiekun Ewa Grabka)

3. Finaliści etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Natalia Szwajnos IB, Benjamin Zima IIIA (opiekun Anna Sikora)

4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Krzysztof Jamróg IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

5. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Walka Polaków o niepodległośc i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń" - Mikołaj Buryło IB, Olga Żurowska IIIB (opiekun Ewa Grabka), Tomasz Jamróg. Wiktor Kowalski IIB, Wojciech Sutkowski, Dominik Wardzała IIC, Miłosz Dziedzic, Jakub Nędza IIIA, Krzysztof Jamróg, Radosław Kozik, Łukasz Mach, Bartosz Ziomek IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

6. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Justyna Piszczek 6b (opiekun Marta Mazur)

7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Szymon Frankowski, Julia Kubala IIIB (opiekun  Katarzyna Wadas)

8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Julia Kubala, Łukasz Mach, Weronika Marcisz, Joanna Pokorny (opiekun Zuzanna Prażuch)

9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie - Krzysztof Jamróg IIIB (opiekun Małgorzata Kobylarz)

10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Mikołaj Sondej IIB (opiekun Joanna Cyganowska)

11. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Tomasz Jamróg IIB, Miłosz Dziedzic IIIA, Radosław Kozik IIIB (opiekun Sławomir Podgórski), Julia Kubala, Justyna Gucwa, Anna Tomaszewska IIIB (opiekun Ewa Grabka)

12. Finalista etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Upadek I Rzeczypospolitej. Napoleońskie nadzieje i ład wiedeński (1764-1815). U postaw społeczeństwa obywatelskiego" - Krzysztof Jamróg IIIB (opiekun Sławomir Podgórski)

13. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "Walka Polaków o niepodległośc i granice w latach 1914-1921. Wielkie bitwy i bohaterowie wydarzeń" -  Karolina Urasińska, Katarzyna Wyczesany IIIB (opiekun Ewa Grabka)

14. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Karolina Chudoba, Patrycja Hajduk, Filip Kubala, Filip Strojny, Natalia Tarczoń, Magdalena Kasińska, Justyna Piszczek 6b (opiekun Bożena Cichoń),  Bartłomiej Pocica,   Igor Tomasziewicz 5c,  Magdalena Zachara,  Mateusz Łabuz 6a (opiekun Marzena Krawczyk)  Gabriela Pałach, Katarzyna Marcisz 5b (opiekun Lucyna Stawarz)

15. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych - Filip Kubala 6b (opiekun Anna Pradel)

16. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych - Anna Broda, Wiktoria Fila, Filip Kubala 6b (opiekun Marta Mazur),  Filip Strojny 6b (opiekun Patrycja Osowska)

17. XXXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski - tytuł finalisty Julia Rybak 3b Nowy Sącz V 2015 (opiekun Anna Wójcik)

18. Ogólnopolski Konkurs Wiedzy ZUCH - tytuł laureata Wiktor Broda, Emilia Rajch, Bartosz Opioła 3b (opiekun Anna Wójcik)

19. Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" - wyróżnienie Bartosz Opioła, Wiktor Broda, Bartosz Chudoba 3b (opiekun Anna Wójcik)

20. Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny" - zdobywca 1 miejsca Bartosz Opioła 3b, wyróżnienie Wiktor Broda, Bartosz Chudoba 3b (opiekun Anna Wójcik)

21. Tarnowska Mała Olimpiada Ekologiczna - zdobywcy 1 miejsca w kategorii zespołowej Wiktor Broda, Bartosz Opioła 3b (opiekun Anna Wójcik), Igor Szczerba, Bartłomiej Kochanek 3a (opiekun Maria Gdowska), Patryk Schulz 2a (opiekun Lucyna Szepielak - Wiatr)

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­