Sukcesy naszych uczniów w II Mościckim Biegu Ulicznym

Tarnów, 3 października 2015 r. W sobotę odbył się już II Mościcki Bieg Uliczny o Puchar Prezesa Zarządu Grupa Azoty. Przypomnijmy, że uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum biegali na dystansie 1 kilometra. Przeprowadzona została również klasyfikacja dla najlepszej Sskoły wśród szkół podstawowych oraz wśród gimnazjów. Miło jest nam poinformować, że I miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych zajęła nasza szkoła czyli „Dwudziestka” również na pierwszym miejscu uplasowali się gimnazjaliści naszej szkoły. W zawodach tych wystartowała liczna grupa uczniów naszej szkoły.

Najlepsze wyniki osiągnęli: Szkoła Podstawowa- Dziewczęta klasy IV – V i młodsze: 1. Michoń Emilia SP20, 2. Kostecka Paulina SP20, 3. Michoń Oliwia SP20 - Chłopcy klasy IV – V i młodsi: 3. Bator Piotr SP20, Klasy VI: 1. Broda Kacper SP20, 2. Marcinek Szymon SP20, 3. Proszowski Kacper SP20  Klasyfikacja Gimnazjum Dziewczęta klasy I – II (2002-2001): 1. Rudzińska Angelika Gim. 9, Dziewczęta klasa III (2000): 1. Kuklińska Natalia Gim. 9, Chłopcy klasy I – II (2002-2001): 2. Rajczyk Dariusz Gim. 9, 3. Chwistek Mateusz Gim. 9, Chłopcy Klasa III (2000): 4. Włodarski Hubert Gim. 9, Opiekunami uczniów byli Ryszard Żmuda, Mariusz Pikul, Sławomir Szymański. GRATULUJEMY