20151109 1107209.11.2015 r. odbył się apel z okazji Święta Niepodległości, w którym uczestniczyły klasy I-III. Uczniowie byli odświętnie ubrani, zuchy miały mundury. Każda klasa z wychowawcami przygotowała flagi biało-czerwone lub kotyliony. Uroczystość uświetniła klasa II a przedstawiając program artystyczny. Inscenizacją i pięknymi

pieśniami patriotycznymi zaprezentowała się przed koleżankami i kolegami. Wszyscy wspólnie zaśpiewali Mazurek Dąbrowskiego i pieśń „Przybyli ułani". Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował konkurs plastyczny pt. „Godło Polski w oczach dziecka". Pracami udekorowano korytarz szkolny.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­