DSC063675 listopada w Filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie odbyły się przesłuchania uczestników konkursu poezji religijnej. Jury wysłuchało tego dnia aż 50 uczniów z Tarnowa i okolic. Tym bardziej cieszą sukcesy naszych recytatorów. Zwycięzcą ( w kategorii I-III SP) okazał się debiutujący w konkursie uczeń klasy IC Szymon Bryniarski (na zdjęciu). Swoją interpretacją wiersza Małgorzaty Nawrockiej „Anioł Stróż Bodygard" zachwycił nie tylko jury, ale również publiczność. III miejsce (w kategorii IV-VI) trafiło do rąk Julii Rybak (kl.4B) . Kolejna nasza uczennica Maja Buryło (kl.4B) zdobyła w konkursie wyróżnienie.

Gratulujemy!

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­