DSC0136813 grudnia 2013 odbyły się długo wyczekiwane otrzęsiny gimnazjalistów klas pierwszych. Przygotowała je klasa II A, która w roku ubiegłym wygrała „otrzęsinową” rywalizację. „Pierwszaki” zaprezentowały przed licznie zgromadzoną widownią swoje umiejętności w konkurencjach sprawnościowych, wokalnych i kabaretowych. Uczniowie musieli także wykazać się wiedzą na temat Szkoły. Występy skrupulatnie oceniało czteroosobowe jury, w skład którego wchodzili m.in. panowie Dyrektor i Wicedyrektor Zespołu.

Sądząc po oklaskach, werdykt jury pokrywał się z opinią publiczności: w rywalizacji najlepsi okazali się uczniowie klasy I B. Zapewne nie bez znaczenia dla zwycięstwa okazały się pomysłowe kolorowe przebrania oraz popisowo odegrana  – z  udziałem pani wychowawczyni Małgorzaty Dziki – inscenizacja. Zwycięzcy otrzymali pokaźną torbę słodyczy, ale  najważniejsza była satysfakcja wszystkich „pierwszaków”  z dopełnienia szkolnej tradycji, która  wprowadziła byłych uczniów „Dwudziestki” do grona młodzieży Gimnazjum nr 9.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­