grandmaster chess setl600Tarnów, 9 grudnia 2013 r.  Zakończyły się Mistrzostwa Tarnowa w szachach indywidualnych dziewcząt i chłopców.  Zawody rozegrano pod auspicjami Wydziału Sportu Urzędu Miasta Tarnowa w ramach Tarnowskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii młodzieży gimnazjalnej nasza szkoła zanotowała duży sukces. Pierwsze miejsce zdobyła Małgorzata Bator, miejsce trzecie wywalczył  Miłosz Bator, tuż poza podium – na pozycji czwartej  uplasował się  Piotr Krasiński. Gratulujemy młodym szachistom, którzy zakwalifikowali się do finałów wojewódzkich.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­