P122037217 grudnia odbyło się uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju dla mieszkańców i pracowników Mościc. Wzięły w nim udział wszystkie zuchy z naszej szkoły „Weseli Przyrodnicy”, „Mali Podróżnicy” i „Dzielne Skrzaty”.  Tegoroczne hasło ”Wyjdź z cienia. Pokaż dobro!” to nawoływanie do podjęcia wyzwania stania się lepszym, zaproszenie do pracy nad sobą, niepowtarzalny czas na zmianę siebie. Zuchy zabrały światełko do własnych domów, przekazując je rodzinie, sąsiadom, ludziom chorym i samotnym. 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­