P3221243 pnTuchów, 13 listopada – Tarnów 14 listopada 2013 r. Wygrywając rozgrywki na szczeblu Rejonu Tarnowskiego nasi młodzi piłkarze awansowali do Finału Małopolskiego halowej piłki nożnej Szkolnego Związku Sportowego zarówno w kategorii gimnazjów jak i szkół podstawowych. Gimnazjaliści, podopieczni trenera Sławomira Szymańskiego triumfowali w Tuchowie, szóstoklasiści, podopieczni trenera Marka Kowalika triumfowali w Tarnowie. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­