HPN IMS 2013Limanowa, 20 listopada 2013 r. Szóste miejsce w Finale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego w halowej piłce nożnej chłopców zajęli uczniowie klasy szóstej piłkarskiej. Nasi reprezentanci nie mieli szczęścia w losowaniu i w rozgrywkach grupowych przegrali z późniejszymi złotymi medalistami zawodów SP2 Myślenice 1 : 5 oraz zdobywcami srebrnych medali SP 18 Nowy Sącz 0 : 3. W meczu o piąte miejsce ulegli SP 144 Kraków 0 : 2. Trenerem zespołu był mgr Marek Kowalik.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­