DSC0178029 października odbyły się tradycyjne otrzęsiny gimnazjalistów. Do rywalizacji w dowcipnych, wymagających zręczności konkurencjach przystąpili reprezentanci klas pierwszych.  Program przygotowali  uczniowie z klasy II c pod opieką pani Lucyny Stawarz. W dostojnym jury, którego trudnym zadaniem była ocena wykonania zadań zasiedli zaproszeni goście: panowie Dyrektor Andrzej Kot i wicedyrektor Włodzimierz Pajor  oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Duże zainteresowanie licznie zgromadzonych gimnazjalistów wzbudziły układy choreograficzne prezentowane przez zespoły klasowe, a także pokaz „awangardowej” mody młodzieżowej.  W powszechnej opinii pierwszacy „wkupili się” w szeregi gimnazjalistów. W rywalizacji klas najwięcej punktów uzbierała klasa I a. 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­