Turniej Tenisa X 2012 014Tarnów, 29 października 2012 r. Rozpoczął się cykl turniejów tenisa ziemnego Grand Prix Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie dla uczestników szkolnych zajęć. Dzięki współpracy z Tarnowskim Klubem Tenisowym uczniowie naszego Zespołu mogą systematycznie doskonalić swoje tenisowe umiejętności. Najlepsi w turnieju: Grupa I – 1 miejsce Marcin Kumorek, 2 miejsce Michał Szwiec, 3 miejsce Nina Bysiek, Grupa II – 1 miejsce Filip Adamczyk, 2 miejsce Karol Pikus, 3 miejsce Damian Opiela, Grupa III – 1 miejsce Marcin Gruszczyński, 2 miejsce Sebastian Cichy, 3 miejsce Kacper Pyzia, Grupa IV– 1 miejsce Weronika Toman, 2 miejsce Zuzanna Parcianko, 3 miejsce Anna Paliga.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­