DSC012769 października 2012 Poczet Sztandarowy Zespołu wziął udział w odsłonięciu przed budynkiem głównym Zakładów Azotowych pomnika Eugeniusza Kwiatkowskiego. Ten wybitny działacz gospodarczy i mąż stanu był w latach 1931 – 1935 dyrektorem Fabryki Związków Azotowych w Mościcach. Odsłonięcia pomnika dokonał przebywający w Tarnowie Pan Prezydent Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski w towarzystwie wnuczki Eugeniusza Kwiatkowskiego. Historia naszej Szkoły - która niedawno obchodziła jubileusz 50-lecia - od swoich początków związana jest z Zakładem. Powstała staraniem jego pracowników i nadal czuje wokół siebie przyjacielską atmosferę wsparcia ze strony Azotów. Tym przyjemniej było nam uczestniczyć w uroczystości, która nawiązała do 85 rocznicy rozpoczęcia budowy fabryki.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­