p.saneckiZakrzów, 29 września 2012 r. Paweł Sanecki, uczeń klasy II C naszego gimnazjum triumfował w czwartych zawodach Pucharu Lewady w ujeżdżaniu juniorów, program P – 2. Organizatorem zawodów był Ludowy Klub Jeździecki „ Lewada ” w Zakrzowie. Puchar Lewady to cykl czterech jednodniowych zawodów ujeżdżeniowych, przeznaczonych dla osób, które nie są zawodnikami zarejestrowanymi w Polskim Związku Jeździeckim. W roku 2012 zawody te odbywały się na wiosnę i jesienią. Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych, wyłącznie na koniach zapewnionych przez organizatora. Gratulujemy

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­