Pod-Szczesliwa-01
W dniach 18-22 maja 2015 roku odbył się Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży " Pod Szczęśliwą Gwiazdą '2015 ". Jak co roku w festiwalu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły. W tym roku była to grupa taneczna klasy artystycznej VIb, która pod czujnym okiem swojego instruktora p.Teresy Lamot przygotowała układ choreograficzny pt "Mix". Zespół otrzymał tytuł Laureata Festiwalu zdobywając I miejsce w formach tanecznych!

Gratulujemy młodym tancerzom i pani choreograf!

Pod-Szczesliwa-04Pod-Szczesliwa-02  Pod-Szczesliwa-03 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­