konkurs-plast-01W czerwcu 2015 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie , Filli nr 9 odbył się konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt " W magicznym świecie baśni Hansa Christiana Andersena". Katarzyna Sondej z klasy IB Gimnazjum nr 9 zdobyła 2miejsce w konkursie, a Emilia Michoń z klasy IVb Szkoły Podstawowej r 20 wyróżnienie. 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
pozdrawiam i dziękuję
Miłych wakacji!!!

konkurs-plast-02 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­