DSC03316Dnia 19 listopada odbyła się uroczysta Obietnica Zuchowa w Gromadzie Zuchowej „ Mali Podróżnicy" pod opieką dh. Iwony Wojnarowicz. Obietnicę odebrała phm. Lucyna Szepielak-Wiatr. Ta nietypowa zbiórka rozpoczęła się od prób sprawdzających znajomość i zrozumienie poszczególnych punktów prawa zucha. Największą atrakcją były odwiedziny nietypowego gościa, czarownicy, która miała za zadanie przestraszyć zuchów, ale zuchy są dzielne i nie tylko się nie przestraszyły, ale zaprosiły ją do wspólnej zabawy. Po zaliczeniu prób zuchy szóstkami przystąpiły do Obietnicy i odebrały upragniony znaczek zucha. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zbiórki zawiązali wspólny krąg i odśpiewali starą harcerską piosenkę „ Ogniska już dogasa blask". Tradycyjna iskierka rozwiązała krąg i zakończyła zbiórkę.

Fotogaleria

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­