8 października 2009 r. Tarnów. Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej SP 20 w Jesiennych Biegach Przełajowych. W grupie klas IV wśród chłopców wygrał Piotr Łazarz, trzeci był Artur Kiełbasa. W grupie klas V wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła Żaklina Kozioł, wśród chłopców wygrał Jakub Susłowski, drugi był Szymon Baradziej.W grupie klas VI wsród dziewcząt druga była Magdalena Żurowska, trzecia Magdalena Samulik. Wszyscy oni uzyskali awans do finału wojewódzkiego w Nowym Targu. Gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­