8 październik 2009 r. Tarnów - Gimnazjada Młodzieży.

Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci naszego Gimnazjum nr 9 w Jesiennych Biegach Przełajowych. W grupie klas I dziewcząt wygrała Dominika Gąsiorowska, druga była Ewelina Lis, trzecia Gabriela Bieda, piąta Anna Gacoń, wśród chłopców drugi był Szymon Kwiecień, piąty Tomasz Słowecki, szósty Jakub Górak. W grupie klas II pierwsza była Patrycja Jurkiewicz, druga Klaudia Rzepka, szósta Gabriela Dadej, wśród chłopców drugi był Dawid Bałut, piąty Patryk Kurek. W grupie klas III dziewcząt wygrała Sabina Rzymek. Wszyscy oni awansowali do finału wojewódzkiego w Nowym Tragu. Gratulujemy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­