1 miejsce chopcw w Drużynowym Tenisie stołowym w Mistrzostwach Tarnowa, tarnowskich Igrzyskach Młodzieży. Tarnów, 12 grudnia 2018 r.

3 miejsce uczniów klasy piłkarskiej 7c na Międzynarodowym Turnieju Futsalu VESPREM CUP 2018, trener Grzegorz Tyl,  Vesprem ( Węgry ), 27 - 28 października 2018 r.

3 medale w Finale Wojewódzkim Małopolkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA. Karolina Tryt w skoku w dal, brązowe medale - Jakub Szczepański w biegu na 1000 metrów, sztafeta chłopców 4 x 100 metrów ( Kacper Broda, Adam Krasiński, Hubert Zwoźny, Marcin Łoboda). Tarnów, 22 października 2018 r. 

1 miejsce w Finale Wojewódzkim Małopolskich Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców ( MAŁOPOLSKIE  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ) skład sztafety: Daniel Słupski, Mateusz Jasiak, Paweł Czapkiewicz, Paweł Koncewicz-Żyłka, Paweł Kulig, Kacper Broda, Patryk Narkiewicz, Krzysztof Kozioł, Jakub Szczepański, Bartłomiej Pocica, Marcin Łoboda - opiekunowie Jarosław Wałaszek, Anna Jasiak.  Nowy Targ, 10 października 2018 r.

5 pierwszych i jedno drugie miejsce chłopców, dwa drugie i jedno trzecie miejsce dziewcząt w indywidualnych Mistrzostwach Tarnowa w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców w ramach TIMS i Tarnowskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Szkół, Tarnów, 4 października 2918 r.

Debiut Pawła Koncewicza - Żyłki w meczu piłkarskiej reprezentacji Polski U - 16 z Czechami ( 3 : 1 ) Świdnica, 20 września 2018 r.

Powołanie do reprezentacji piłkarskiej  Polski U-16 na zgrupowanie i towarzyski dwumecz z Czechami  - Pawła Koncewicza - Żyłki ( klasa III D GOSSM Tarnów ) 17 - 21 września 2018 r.

Powołanie do Kadry MZPN rocznika 2003 na XXIV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży i Finał Pucharu im. Kazimierza Dejny:  Pawła Koncewicza - Żyłki ( klasa II D GOSSM ), Jakuba Burnata ( klasa II C ) rezerwa: Dawid Olchawa ( klasa IIC ) - zawodników KS ZKS Unia Tarnów. Trenerem kadry MZPN Sławomir Szymański. KRAKÓW, 24 czerwca 2018 r.

Powołanie Pawła Koncewicza - Żyłki ( klasa IID GOSSM ) - zawodnika KS ZKS UNIA Tarnów, na zgrupowanie selekcyjne Kadry Polski U 15 prez trenera Marcina Dornę. Grodzisk Mazowiecki, 4 - 8 czerwca 2018 r.

2 miejsce  w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w piłce noznej chłopców. Tymbark, 7 czerwca 2018 r. 

1 miejsce w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w piłce noznej chłopców. Tarnów, 29 maja 2018 r.

1 miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzuskach Dzieci TM SZS  - Tarnów, 28 maja 2018 r.

1 miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzuskach Dzieci TM SZS  - Tarnów, 28 maja 2018 r.

1 miejsce w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Dzieci TM SZS w piłce nożnej chłopców. Tarnów 23 maja 2018 r.

5 miejsce w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Dzieci TMSZS w mini piłce ręcznej chłopców. Tarnów. 22 marca 2018 r.

2 miejsce w Małopolskich Igrzyskach Dzieci w Pływaniu Sztafetowym Chłopców ( Jarząb Tymoteusz, Jurkiewicz Mikołaj, Korman Filip, Kozioł Przemysław, Maniawski Tomasz, Skibka Kacper, Sobiechowski Igor, Stawarz Natanael, Szczerba Igor). Nowy Sącz, 8 lutego 2018 R.

1 miejsce Igora Szczerby na dyst. 50 m. stylem grzbietowym, 3 miejsce Tymoteusza Jarząba na dyst. 50 m. stylem dowolnym, 4 miejsce Mikołaja Jurkiewicza na dyst. 50 m. stylem klasycznym, w  Małopolskich Igrzyskach Dzieci w Pływaniu Indywidualnym Chłopców. Nowy Sącz, 7 lutego 2018 r. .

 

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­