• 4 miejsce dziewcząt w Tarnowskiej Gimnazjadzie TM SZS w halowej piłce nożnej - Tarnów, 5 grudnia 2012 r.
 • 6 miejsce dziewcząt w Tarnowskiej Gimnazjadzie TM SZS w siatkówce - Tarnów, 26 listopada 2012 r. 
 • 2 miejsce chłopców z klasy piłkarskiej 6c ( trener Marek Migduła) w Tarnowskich IMS TM SZS w halowej piłce nożnej - Tarnów, 8 listopada 2012 r. 
 • 2 złote medale  Michała Knapika w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkoatletyce, awans do Mistrzostw Polski - Rzeszów, 15 września 2012 r.
 • 1 miejsce Gimnazjum nr 9 we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Gimnazjalnych Miasta Tarnowa za rok szkolny 2011 / 2012  - Tarnów, wrzesień 2012 r.
 • 3 miejsce Szkoły Podstawowej nr 20 we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych Miasta Tarnowa za rok szkolny 2011 / 2012  - Tarnów, wrzesień 2012 r.
 • 5 miejsce Magdaleny Samulik w Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich w pływaniu, 50 m stylem klasycznym  0:34,55 s - Dębica, 13 - 15 lipca 2012 r.
 • 2 miejsce chłopców z klasy piłkarskiej III D gimnazjum w Mistrzostwach Tarnowa , Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej TM SZS w piłce nożnej - Tarnów, 28 maja 2012 r.
 • 1 miejsce dziewcząt i  chłopców gimnazjum w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w drużynowej lekkoatletyce, pierwsze miejsca indywidualnie : Gabriela Bieda na dyst. 300 m, Dominika Gąsiorowska na dyst. 600 m, sztafeta dziewcząt 4 x 100 m, Kamil Sławiński na dyst. 100 m, sztafeta chłopców 4 x 100 m, drugie miejsca indywidualnie: Natalia Cholewa na dyst. 100 m, Ewelina Małek na dyst. 300 m, Mateusz Łabno na dyst. 100 m, Kamil Knapik na dyst. 300 m, trzecie miejsca indywidualnie: Adrianna Padło na dyst. 300 m, Ewa Chmielewska w pchnięciu kulą - Tarnów, 24 maja 2012 r.
 • 2 miejsce chłopców z klasy piłkarskiej 6c w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  TM SZS w mini piłce nożnej - Tarnów, 18 maja 2012 r.
 • 1 miejsce chłopców w Finale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej MSZS w sztafetowych biegach przełajowych - Nowy Targ, kwiecień 2012 r.
 • 1 miejsca dziewcząt i chłopców Gimnazjum nr 9 w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych, 10 x 800m dziewcząt, 10 x 1000m chłopców - Tarnów, kwiecień 2012 r.
 • 1 miejsce chłopców Szkoły Podstawowej nr 20 w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w sztafetowych biegach przełajowych 9 x 1000 m - Tarnów, kwiecień 2012 r.
 • 1 miejsca  Klaudii Kumorek, Julii Kacer, Dominiki Kuk, Adiana Stańczyka, Wiktora Rucińskiego, sztafet 8 x 50m dziewcząt i chłopców, 2 miejsca Izabeli Furmańskiej, Dominiki Pancerz, Michała Barana, Oskara Parysa, 3 miejsca Katarzyny Wyczesany, Michała Patrzałka, Wiktora Michałka w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej TM SZS w pływaniu indywidualnym i drużynowym - Tarnów, marzec 2012 r.
 • 1 miejsca Magdaleny Samulik, Sary Tutuncu, Agnieszki Grabczyńskiej, Żakliny Kozioł, Krzysztofa Misterki, Miłosza Jarmuły, Norberta Kornausa, Adriana Szweda i sztafet 10 x 50 m dziewczat i chłopców, 2 miejsca Kamili Derus, Natalii Klaper, Grzegorza Piwowarskiego, Karola Chołdy, 3 miejsca: Karoliny Florek, Radosława Bezaka w Mistrzostwach Tarnowa, Tarnowskiej Gimnazjadzie Młodzieży TM SZS w pływaniu indywidualnym i drużynowym - Tarnów, marzec 2012 r.
 • złote medale Magdaleny Samulik i Krzysztofa Misterki, srebrny Miłosza Jarmuły w Małopolskiej Gimnazjadzie Młodziezy Szkolnej SZS w pływaniu indywidualnym - Sucha Beskidzka, marzec 2012 r.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­