• Podziękowanie Zarządu Małopolskiego Szkolnego Zwiazku Sportowego dla Gimnazjum nr 9 w Tarnowie za zaangażowanie i profesjonalne dzialania na rzecz upowszechniania sportu wsród dzieci i mlodzieży - Kraków, listopad 2006 r.
 • 4,6 miejsce Agnieszki Sak, trener Anna Jasiak w Mistrzostwach Polski Juniorów 13 - letnich w pływaniu - Ostrowiec Świętokrzyski, styczeń 2006 r.
 • 3 miejsce Agnieszki Sak w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych w pływaniu - Racibórz, marzec 2006 r.
 • 3 miejsce piłkarzy klasy III Gimnazjum w Międzynarodowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej "Papa Kupa" trener Ryszard Marek - Papa ( Węgry), styczeń2006 r.
 • w Ogólnopolskim Turnieju Mini Koszykówki Mistrzów Województw - Elbląg, czerwiec, 2006 r
 • 1 miejsce w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS w halowej piłce nożnej - Tarnów, grudzień 2006 r.
 • 1 miejsca sztafet dziewcząt ( Monika Kiełbasa, Beata Mazur, Monika Rodak, Agnieszka Sak, Monika Samborska, Sabina Rzymek, Estera Makuszak)i chłopców ( Michał Golec, Bartłomiej Janas, Dominik Piękoś, Radoslaw Sosin, Amadeusz Sarnecki, Filip Słobodzian, Marcin Wal, Rafał Zgłobicki) w Finale Małopolskich IMS SZS w pływaniu drużynowym - Bochnia, maj 2006 r.
 • 1 miejsca sztafet dziewcząt ( Natalia Jurek, Katarzyna Kapustka, Paulina Kot, Sonia Kuklewicz, Katarzyna Paciorek, Magda Bysiek, Angelika Błaś, Ewa Szczepanik) i chłopców ( Kamil Piekoś, Filip Sysło, Maciej Szałajko, Robert Szczepanik, Marek Tyrka, Arkadiusz Zgłobicki, Mateusz Curyło, Piotr Kusiak, Michał Sabat, Piotr Wierzchowiec ) w w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS w pływaniu drużynowym - Bochnia, maj 2006 r.
 • złote medale Agnieszki Sak, Dominika Piękosia, srebrne medale Michała Golca, Bartłomieja Janasa, Rafała Zgłobickiego, brazowy Moniki Rodak w w Finale Małopolskich IMS SZS w pływaniu indywidualnym - Bochnia, maj 2006 r.
 • złote medale Natalii Jurek, Pauliny Kot, Marka Tyrki, Arkadiusza Zgłobickiego, srebrne medaleMacieja Szalajki, Renerta Szczepanika w Finale Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży SZS w pływaniu indywidualnym - Bochnia, maj 2006 r.
 • 3 miejsce uczniów klasy 6 piłkarskiej SP w Finale Wojewódzkim Coca Cola Cup 2006 - Kraków, czerwiec 2006 r.
 • 7 miejsce chłopców w Finale Małopolskich IMS SZS w sztafetowych biegach przełajowych - Nowy Targ, maj 2006r.
 • 1 miejsce w Finale Małopolskich IMS SZS w mini piłce nożnej - Limanowa, czerwiec 2006 r.
 • 3 miejsce Anny Serwatki w Mistrzostwach Tarnowa IMS SZS w indywidualnym tenisie stołowym - Tarnów, luty 2006 r.
 • 1 miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Tarnowa IMS SZS w drużynowym tenisie stołowym - Tarnów, luty 2006 r.
 • 1 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa Gimnazjady Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym - Tarnów, marzec 2006 r.
 • 1 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa Gimnazjady Młodzieży w piłce nożnej - Tarnów, maj 2006 r.
 • 3 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa IMS SZS w mini koszykówce - Tarnów, marzec 2006 r.
 • 3 miejsce chłopców w Mistrzostwach Tarnowa IMS SZS w mini siatkówce - Tarnów, marzec 2006 r.
 • 3 miejsce Anny Serwatki w Mistrzostwach Tarnowa IMS SZS w indywidualnym tenisie stołowym - Tarnów luty 2006 r.
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­