Ślubownie X 2013Tarnów, 12 października 2013 r. Stadion Miejski w Tarnowie – Mościcach. W przerwie jubileuszowego meczu UNIA Tarnów – Ruch Chorzów, z okazji 85 – lecia klubu, miała miejsce miła uroczystość, której uczestnikami byli uczniowie klas piłkarskich 4c i 5c naszej szkoły wraz z trenerami Sławomirem Szymańskim oraz Pawłem Węgrzynem. Uczniowie wymienionych klas złożyli uroczyste ślubowanie piłkarskie, stając się tym samym pełnoprawnymi reprezentantami klubu piłkarskiego KS ZKS Unia Tarnów. Ślubowanie w imieniu wszystkich zawodników złożyli kapitanowie zespołów.

Z ramienia klubu ślubowanie przyjęli Prezes Klubu Krzysztof Zieliński , Wiceprezes Marcin Ćwikiliński. Z ramienia Zespołu Szkół Sportowych ślubowanie odebrał Dyrektor Szkoły Andrzej Kot. Organizatorem ślubowania był KS ZKS UNIA Tarnów. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielkich karier piłkarskich.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­