Jest w roku taki dzień – Dzień Nauczyciela

14 października kojarzy się zazwyczaj z podziękowaniami, przemówieniami, kwiatami i czekoladkami na osłodę nauczycielskiej codzienności. W naszej szkole Święto Edukacji Narodowej jest dniem szczególnym, bowiem tradycją już stało się przygotowywanie przez szkolny kabaret przedstawienia, które rokrocznie zaskakuje i rozśmiesza do łez przybyłych tego dnia licznie - obecnych i emerytowanych - pracowników naszej szkoły oraz szanownych sponsorów.

Mgr Agnieszka Raszka – pomysłodawczyni kabaretu (w skład którego wchodzą pracownicy oraz przyjaciele naszej szkoły), jego reżyser, scenograf oraz aktorka w jednej osobie – ponownie zaskoczyła zgromadzonych tego dnia widzów. Oryginalny scenariusz, świetna gra aktorska ( w tym roku na deskach szkolnego teatru zadebiutował z powodzeniem sam dyr. Włodzimierz Pajor) sprawiły, że goście doskonale się bawili. Po przedstawieniu były oczywiście życzenia dla całego Grona Pedagogicznego oraz Pracowników szkoły, a także smaczny poczęstunek – jak zwykle pieczołowicie przygotowany przez Panie kucharki ze szkolnej stołówki. Pozostaje tylko żałować, że to tylko jeden taki dzień w roku…

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
2017/2018
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
GIMNAZJALNY OŚRODEK SZKOLENIA
SPORTOWEGO MŁODZIEŻY
W TARNOWIE
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­