1. Tytuł laureata etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Byłaś dla nas radością i dumą...W 70 rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową" - Patryk Urasiński IIID (opiekun Ewa Grabka), Dawid Mocny IIIA (opiekun Sławomir Podgórski)
 2. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Bartłomiej Pyjor IIID (opiekun Andrzej Ogrodnik)
 3. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego - Katarzyna Gebarowska IIIC (opiekun Zuzanna Prażuch)
 4. Finalista etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego - Adrianna Janiec IIIC (opiekun Anna Sikora)
 5. Finaliści etapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego "Byłaś dla nas radością i dumą...W 70 rocznicę przemianowania Związku Walki Zbrojnej na Armię Krajową" - Kamil Chochołowicz, Krystian Maciejowski IIID, Przemysław Pabian IIIC (opiekun Ewa Grabka), Szymon Kwiecień, Dariusz Duda IIIA (opiekun Sławomir Podgórski)
 6. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - Anna Radlińska IIIC (opiekun Jolanta Wierzchowiec), Karolina Micek IIIB (opiekun Krystyna Furmańska)
 7. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego - Agnieszka Janiec IIIC (opiekun Bożena Cyrek)
 8. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego - Krystian Mietła IIID, Adrianna Janiec IIIC (opiekun Ewa Grabka)
 9. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego - Katarzyna Gebarowska IIIC (opiekun Małgorzata Dziki)
 10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego "Wiem więcej" - Agnieszka Janiec IIIC (opiekun Agnieszka Raszka)
 11. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych - Radosław Kozik 6c (opiekun Grażyna Bożek)
 12. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych - Wiktoria Bożek, Bernadetta Kasińska, Julia Kubala, Aleksandra Wróbel 6a (opiekun Bożena Cichoń), Żurowska Olga 6b (opiekun Marzena Krawczyk)
 13. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego "O wolność Rzeczypospolitej. Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski żołnierze wolności" - w kategorii gimnazjów Kamil Chochołowicz, Krystian Mietła, Michał Trytek IIID, w kategorii szkół podstawowych Aleksandra Cyrek 5b, Adrianna Ciurej, Justyna Gucwa, Klaudia Kumorek, Joanna Pokorny, Aleksandra Wróbel 6a (opiekun Ewa Grabka)
 14. Ogólnopolski Konkurs "OXFORD Matematyka Plus" - tytuł laureata Michał Opioła 3c
 15. Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek "Gore gwiazda Jezusowi" - tytuł laureata w kategorii zespoły Aleksandra Burkat, Anna Siedlik, Kamila Kopczyńska, Anna Broda, Justyna Piszczek 3c, tytuł laureata w kategorii solista Katarzyna Wacławska 3a, wyróznienie w kategorii solista Małgorzata Cyrek 1a
 16. Eliminacje Rejonowe XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego prze Pałac Młodzieży w Tarnowie - Magdalena Kasińska 3c II miejsce w kategorii klas 1-3,  Bernadetta Kasińska 6a II miejsce w kategorii klas 4-6
 17. Pogórzański Festiwal Piosenki "Iśc w stronę słońca" -  Wiktoria Florek IC III miejsce w kategorii gimnazjów (opiekun Izabela Florek)
 18. Eliminacje Rejonowe Małopolskiego Przeglądu Dzieci i Młodzieży "Triada" - kategoria twórczośc plastyczna tytuł laureata Dominika Rykała 4b, Karol Pajdo 6a, Sebastian Wypych ID, Adrianna Szymkowicz IC
 19. Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży "Pod szczęśliwą gwiazdą" -  formy taneczne tytuł laureata dla Zespołu Tanecznego 6a,  formy muzyczne tytuł laureata w kategorii szkół podstawowych Magdalena Kasińska, Filip Kubala 3c, tytuł laureata w kategorii gimnazjów Wiktoria Florek IC
CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­