1. Finaliścietapu wojewódzkiego Historycznego Konkursu Tematycznego „Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!” 40. Rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce – Wiktor Broda, Hanna Olszak 8b (opiekun Sławomir Podgórski), Natanael Stawarz, Filip Wadas 7a (opiekun Ewa Grabka)
 2. Finalista etapu wojewódzkiego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Hajduk 6c (opiekun ks. Paweł Tokarczyk)
 3. Finalistka etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Fizyki dla uczniów szkół podstawowych – Oliwia Michoń 8b (opiekun Anna Nizio)
 4. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda, Borys Kuboń, Emilia Rajch 8b (opiekun Patrycja Osowska), Aleksander Gurgul, Natanael Stawarz 7a, Michał Mazur 7b (opiekun Marta Mazur). Nikola Rogala 7c (opiekun Katarzyna Szczepanik), Emila Sumara, Weronika Kłos 6c (opiekun Katarzyna Wadas), Natalia Pękala 6b (opiekunowie Katarzyna Wadas, Katarzyna Solak)
 5. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – Amelia Peplińska 8a (opiekun Jolanta Wierzchowiec), Wiktor Broda, Maja Buryło, Eliza Drwiła, Emilia Rajch 8b (opiekun Bożena Cichoń), Natanael Stawarz 7a (opiekun Lucyna Stawarz), Kinga Gądek, Weronika Kłos, Emilia Nizio, Emilia Sumara 6c (opiekun Bożena Cichoń)
 6. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda 8b, Patryk Schultz 7a (opiekun Renata Bokwa)
 7. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych – Bartłomiej Kochanek, Przemysław Kozioł 8a, Natanael Stawarz 7a (opiekun Bożena Cyrek)
 8. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych – Wiktor Broda 8b (opiekun Anna Myszka)
 9. Finaliści etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych – Radosław Muszyński, Oliwia Michoń, Hanna Olszak, Wiktor Broda 8b (opiekun Sławomir Podgórski)
 10. Finalista etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych – Bartosz Chudoba 8c (opiekun Anna Sikora)
 11. Finalista etapu rejonowego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” dla uczniów szkół podstawowych – Bartłomiej Kochanek 8a (opiekun Tomasz Urbański)
 12. Finaliści etapu rejonowego Historycznego Konkursu Tematycznego „Zjednoczmy się, bo jeden jest nasz cel!” 40. Rocznica powstania Solidarności i NZS w Małopolsce – Jerzy Czuba, Igor Sobiechowski 7a (opiekun Ewa Grabka)
 13. Finaliści etapu rejonowego Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych – Kamil Choczyński, Nikola Rogala 7c, Jerzy Czuba 7a (opiekun ks. Paweł Tokarczyk), Bartłomiej Kochanek 8a (opiekun ks. Piotr Gawełda)

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­