Wyjazd na obóz letni do Pustyni nastąpi w dniu 24 lipca ( poniedziałek) 2017 roku. Zbiórka w dniu wyjazdu o godzinie 10.00 obok sali gimnastycznej na terenie szkoły. Powrót w dniu 31 lipca ( poniedzialek ) 2017 roku - około godziny 11.00. Przypominam o koniecznosci zabrania sprzętu sportowego do trenowania na boisku trawiastym w tym sprzętu GOSSM, planujemy również wyjazdy na basen ( kąpielówki i klapki ). UWAGA - Uczniowie którzy planują wcześniejszy wyjazd z obozu ( wyjazd na obóz klubowy ) proszeni są o zabranie pisemnego upoważnienia Rodziców do opuszczenia obozu.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­