Rekolekcje Wielkopostne dla uczniów klas GOSSM Tarnów odbędą się w dniach 13 - 15 marca 2017 roku w Kościele pw.NMP Krolowej Polski w Tarnowie - Moscicach według nastepującego programu. 13, 14 lutego ( poniedziałek, wtorek) 2017 roku - nauka rekolekcyjna w kościele godz.8.15 - 9.15 - od godziny 9.40 zajęcia w szkole według podziału godzin. 15 lutego ( środa) Zakończenie Rekolekcji - Spowiedź i Msza św. od godz.8.15 - uczniowie w tym dniu nie mają zajęć szkolnych oraz nie mają obiadów w stołówce szkolnej.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­