Młodzież zakwaterowana w budynku Bursy Miedzyszkolnej przy ul. Szarych Szeregów 1 proszona jest o zgłoszenie się do Bursy w dniu 31 sierpnia 2016 roku w godz. 16.00 - 19.00 z rzeczami osobistymi ( uczen powinien mieć własną bieliznę pościelową ). Nowoprzyjęci proszeni są o przywiezienie dokumentów umożliwiających zameldowanie na pobyt czasowy ( dowód osobisty lub zaświadczenie z Urzędu Gmniny potwierdzające zameldowanie na pobyt stały ). Dodatkowych informacji udziela Kierowniczka Bursy pani Renata Stadnicka - Zuchowska  tel 14 633 04 34. W przypadku późniejszego zakwaterowania proszę o kontakt z kierowniczką bursy. Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2016 roku o godz. 9.00 na placu  przed budynkiem Zespołu Szkół Sportowych.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­