GOSSM1Sucha Beskidzka, 17 – 24 stycznia 2016 r. Zawodnicy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnowie przebywali na obozie sportowym w Suchej Beskidzkiej. Chłopcy z rocznika 2002 mieli doskonałe warunki do pracy nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi. Zajęcia treningowe odbywały się głównie w hali sportowej oraz na „ Orliku ”. Zawodnicy trenowali 2 x dziennie dodatkowo prowadzono były zajęcia teoretyczne i odnowę biologiczną. Zamieszkiwali byli w Hotelu Monttis gdzie mieli bardzo dobre warunki zakwaterowania i wyżywienie, dodatkowo do dyspozycji zawodników był basen, masaże, salki gimnastyczne, salki wykładowe.

Kadrę trenerską rocznika tworzą: Paweł Węgrzyn – trener główny klasy, Łukasz Bartkowski, Łukasz Lisak – trener bramkarzy, trenerem koordynatorem GOSSM - u jest Antoni Kotwa.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­