Trwa nabór uzupełniający do klasy pierwszej piłkarskiej ( zawodnicy rocznik 2002 ) GOSSM w Gimnazjum nr 9 z Klasami Sportowymi Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie . Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji , wahasz się - zapoznaj się z ofertą Ośrodka, skontaktuj się z trenerami lub kierownictwem ośrodka umów się na testy sprawnościowe - odpowiemy także na Twoje pytania. Jeśli podjąłeś decyzję zgłoś się do sekretariatu Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie ul. Zbylitowska 7 tel. 14 – 633 – 15 – 17, złóż niezbędne dokumenty ( zgodnie z regulaminem naboru – podanie o przyjęcie do Gimnazjum nr 9, świadectwo ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach sprawdzianu w szóstej klasie ). Wykorzystaj szansę na szkolny i sportowy sukces – Zapraszamy.

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­