W dniu 15 maja ( piątek ) 2015 r. o godzinie 10.00 na boisku ze sztuczną trawą przy Zespole Szkół Sportowych w Tarnowie ul. Zbylitowska 7 odbędą się TESTY SPRAWNOŚCIOWE do klasy pierwszej Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Tarnowie przy Małopolskim Związku Piłki Nożnej. Zaproszenie kierujemy do czynnych zawodników klubowych ( rocznik 2002 ) obdarzonych talentem piłkarskim.

( Prosimy o zabranie ze sobą obuwia halowego i na sztuczną trawę )

 

 

Szczegółowe informacje na stronach internetowych:

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­