„Nie klikamy w pułapki” – nagrody dla uczniów naszej szkoły!
Nieopublikowane12 marca w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Nie klikam w pułapki”. W ósmej edycji konkursu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
12 marca w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Nie klikam w pułapki”. W ósmej edycji konkursu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły.
Serdeczne życzenia, czekoladki, kwiaty, imienne bransoletki, a nawet własnoręcznie robione owocowe tarty - to prezenty jakie przygotowali, dla swoich koleżanek, nasi chłopcy z okazji Dnia Kobiet.
„Kapelusz Pani Wrony" to kolejna lektura omówiona w naszej klasie 2a. Program omówienia lektury zawierał:
Grupa uczniów nasze szkoły rywalizowała w różnych kategoriach prezentując swe talenty. Jury w składzie: p. dyrektor Agnieszka Mizera, p. Marta Kawiorska i laureatka poprzednich edycji Lilianna Kania z klasy 7a. Po burzliwych i trudnych obradach jury wyłoniło laureatów.
I miejsce otrzymała Maja Zając z klasy 5c. II miejsce trafiło do rąk Aleksandry Michoń z kl. 6a, a III otrzymała Celina Czuba z kl.5a. Nagrodę Publiczności za brawurowe wykonanie tańca nowoczesnego przypadło w udziale również Oli Michoń.
Gratulujemy odwagi i talentu. Do zobaczenia w kolejnej edycji!!!
Wybieramy dziewczynę:
W piątek od godziny 8.00 – chłopcy z klas 4-8 – będą oddawać głos na najsympatyczniejszą dziewczynę SP 20.
Nasze uczennice i uczniowie zainspirowani działaniami p. Tomasza Urbańskiego – nauczyciela informatyki – przystąpili do konkursu orgaznizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną.
Dzisiaj to naprawdę popłynęliśmy ... na szczęście tylko z naszymi kochanymi przedszkolakami, które odwiedziły nas w szkole na kolejnych popołudniowych zajęciach.
Przygotowania do tego smakowitego dnia rozpoczęły się kilka dni wcześniej Uczniowie bowiem przygotowali fotobudkę, przy której każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie.
Z radością informujemy, że Pola Niedziela i Oliwia Padło – uczennice naszej szkoły - zdobyły złote medale w gimnastyce sportowej podczas Ogólnopolskiego Turnieju Akrobatyki Sportowej w Mielcu.