II miejsce naszych chłopców podczas Europejskiego Dnia Języków

II miejsce naszych chłopców podczas Europejskiego Dnia Języków

11 października uczniowie Daniel Kania, Jaś Brożek oraz Hubert Młotkiewicz wzięli udział w Europejskim Dniu Języków organizowanym przez Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie.

Wydarzenie składało się z wielu elementów. Prócz quizów, rozmów i śpiewania, był także konkurs miniatur oraz warsztaty z programowania mikrokontrolera Arduino. Uczniowie z tarnowskich szkół podstawowych pracowali w trzyosobowych drużynach i odpowiadali na pytania z zakresu: języka, filmu, muzyki, sportu i geografii - zarówno z języka angielskiego, jak i niemieckiego. Naszym Chłopcom udało się wywalczyć II MIEJSCE.

Uczniowie byli na konkursie pod opieką Pani Katarzyny Wadas a kibicowała im koleżanka z klasy Jagoda Aleksander.