Klasy siódme w Krynicy

10 października klasy 7a i 7b udały się na wycieczkę do Krynicy. Po przybyciu na miejsce Uczniowie – wraz z przewodnikiem - udali się na spacer po mieście.

Podziwialiś stare domy zdrojowe. fontanny, poznali sylwetki sławnych ludzi związanych z Krynicą, przeszli dolną częścią Góry Parkowej. Potem wstąpili do Pijalni Wód, gdzie każdy mógł podziwiać piękne, egzotyczne rośliny oraz skosztować wody mineralnej. Kolejnym etapem wycieczki był wyjazd najdłuższą kolejką gondolową na Jaworzynę. Tam wycieczkowicze zjedli smaczny posiłek i ruszyli na spacer do schroniska położonego poniżej szczytu.

Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy
Klasy siódme w Krynicy