Dzień Głośnego Czytania

Dzień Głośnego Czytania to jedno z tych wydarzeń w naszej bibliotece, które jest obchodzone systematycznie od lat. Również w tym roku, 29 września najmłodszych uczniów odwiedziły postacie z bajek, aby przeczytać fragmenty książek ze szkolnej biblioteki.

W klasach pierwszych były to opowieści z książki Doroty Gellner„Wścibscy”, w klasach drugich dzieci poznały bohatera książki Marcina Pałasza „Sposób na Elfa”, a w klasie trzeciej, lubianego przez dzieci „Detektywa Pozytywkę” Grzegorza Kasdepke. Odwiedziny w klasach postacie bajkowe kończyły zaproszeniem do udziału w konkursie plastycznym pt. „Bohater opowieści”.

Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania