Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką

14 września 2023 r. w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły” Mrówka wraz z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Tarnowie spotkała się z najmłodszymi uczniami naszej szkoły - pierwszoklasistami.

W trakcie zajęć uczniowie rozmawiali o prawidłowym zachowaniu się w drodze do i ze szkoły. Zapoznali się z zasadami bezpiecznego przechodzenia na przejściu z sygnalizacją świetlną i bez niej. Dowiedzieli się, jak prawidłowo zakładać kamizelki odblaskowe i jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe w ruchu drogowym. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zabawie, odpowiadały na zadawane pytania i dzieliły się przemyśleniami. Aby lepiej zapamiętały te nietypowe zajęcia i były bardziej widoczne na drodze otrzymały od „Mrówki” kamizelki odblaskowe i słodki upominek.

Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką
Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką