Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci

W trzecim dniu dzieci wyjechały na wycieczkę do Krakowa – „ W jedno popołudnie dookoła świata?”

Uczestnicy półkolonii zobaczyli jak żyją ludzie na innych kontynentach. Na dużej powierzchni widzieli domy z wiosek Afryki, Azji, obu Ameryk i terenów za kołem polarnym. Do każdego mogli wejść i spojrzeć w nich na wystawy różnych przedmiotów, strojów, instrumentów muzycznych i innych drobiazgów charakterystycznych w tamtejszych kulturach. Było też wiele interaktywnych atrakcji, m.in. plująca lama, jak, którego można wydoić, wielbłąd, którego można osiodłać, wielkoformatowe gry i puzzle oraz tro tro - popularny w Afryce środek transportu.

Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci
Półkolonia przy SP20 - Dzień trzeci