Wiktoria Kędzior – nasza prymuska!

21 czerwca miało miejsce XVI Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego. Wydarzenie to zostało zorganizowano w sali koncertowej, a głównym punktem programu było nagrodzenie najlepszych uczniów z tarnowskich szkół.

Co roku każda placówka wybiera jednego reprezentanta, który zostaje Prymusem Tarnowa. W tym roku nagrodzono 55 uczniów.

Prymuską naszej szkoły została Wiktoria Kędzior, która wyróżnia się nie tylko wynikami naukowymi, ale także ogromną motywacją, perfekcjonizmem oraz niezwykłą kulturą osobistą. Uczennica jest dwukrotną finalistką konkursów kuratoryjnych (z języka angielskiego i historii) oraz zdała certyfikat Cambridge na poziomie FCE.

Wyróżnienie otrzymała z rąk prezydenta Romana Ciepieli oraz jego zastępczyni Bogumiły Porębskiej.

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!1 24 06 2023

2 24 06 2023