Pożegnalne ognisko 3a

20 czerwca br. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy 3a wraz z Rodzicami, Wychowawcą i ks. Michałem W. uczestniczyli w wspólnym grillu na terenach zielonych przy Parafii Królowej Polski w Mościcach.

Tam czekał na wszystkich rozpalony grill. Upieczone kiełbaski smakowały wyśmienicie. Podczas naszego pobytu nasi Rodzice mieli czas na wspólną romowę, a my na zabawę. Szkoda, że czas przeznaczony na grilla minął tak szybko i wspólnie trzy lata w  naszej szkole.

Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a
Pożegnalne ognisko 3a