I runda pływackiej soboty w Bochnii - 16 marca 2021r.

W niedzielę w Bochni odbyła się I Runda Pływackiej Soboty nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Na najwyższym stopniu podium stanęli Marysia Łakoma i Piotruś Makowski srebrne medale wywalczyli Nina Grajdura Oliwia Kalisz Piotruś Makowski i dwukrotnie Marysia Łakoma brązowy medal dorzuciła Oliwia Kalisz W klasyfikacji generalnej 13-latków II miejsce zajęła Marysia Łakoma w kategorii 12-latków III miejsce zajęła Nina Grajdura a w kategorii 10-latków również III miejsce zajął Piotruś Makowski Na duże brawa zasługują również Oliwia Szczerba która zrobiła ogromny progres swoich wyników Iza Woźny i Marcelina Augustyn nasze 11-latki pięknie popłynęły swoje konkurencje nowe rekordy życiowe dołożyli Madzia Kołodziej, Natalia Litwora, Natan Srebro, Patryk Bulaga i Mikołaj Zieliński wszystkim należą się duże brawa za waszą ciężka pracę i zaangażowanie.