6 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pt. „Tarnów – moje miasto”. Wzięli w nim udział uczniowie klas młodszych oraz dzieci z Przedszkola Publicznego nr 35            w Tarnowie. W każdym roku recytatorzy są świetnie przygotowani, prezentują wysoki poziom artystyczny. Konkurs rozpoczął uczeń Szymon Bykiewicz śpiewając „Legendę o Tarnowie”.

Laureatami konkursu zostali: Marlena Słomska, Dominik  Solak, Lilianna Kania, Jakub Kurleto, Ewa Kozioł. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Konkurs uświetniły występy uczennic : Emilii Głowacz, która zaprezentowała wiersz napisany przez swoją mamę o Tarnowie oraz Gabrieli Pałach – uczennicy gimnazjum, która recytowała wiersz prezentowany podczas Turnieju Recytatorskiego im. Andrzeja  Bursy w Krakowie. 

Odpowiedzialnymi za konkursy były: p. I. Lipińska, p. I. Wojnarowicz i p. E. Helizon- Radlińska.

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­