W Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” IPN w Krakowie nagrodzono laureatów konkursu edukacyjnego „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni. Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski”. Miło jest nam poinformować, iż wśród laureatów tego kuratoryjnego konkursu tematycznego znalazło się aż czworo uczniów „Dwudziestki”.

Są to  ze Szkoły Podstawowej: Kacper Wnęk, Małgorzata Cyrek, Oliwia Michoń (I miejsce ex aequo) oraz z Gimnazjum Zuzanna Parcianko. Finalistami konkursu zostali Emilia Głowacz ze Szkoły Podstawowej oraz Julia Paliga z Gimnazjum. Tak liczną reprezentację laureatów i finalistów przygotowali nauczyciele: Ewa Grabka, Katarzyna Kobylarz i Sławomir Podgórski. Uczniom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy!

 

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ
W NOWYM ROKU SZKOLNYM
PLAN LEKCJI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW
I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY
WYMIANA ZAGRANICZNA
SZKOŁY PARTNERSKIE
SEKCJA PŁYWACKA
UKS Sokół-Mościce

       tarnowski uniwersytet pierwszego wieku logo m gornikobserwatorium

­